BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 7843131
nr 784 3131
Golvlampa
Tidigt 1900-tal, skulpterad
Kondition: skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 oktober 2012
kl 19:41:05
100 kr
400 kr
200 kr
300 kr
400 kr
700 kr
6
500 kr
6
700 kr
6
800 kr
900 kr
7